Yerba mate mocne

Yerba mate mocna jest dobrą alternatywą dla kawy oraz niezdrowych napojów energetycznych. W tej kategorii znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane produkty o najmocniejszych właściwościach pobudzających. Z reguły posiadają więcej kofeiny, dzięki odpowiednim metodom zbiorów ostrokrzewu paragwajskiego. Mocna yerba mate to produkt, w którym znajdziemy listki zbierane w środku lata, co daję wysoką zawartość kofeiny. Jest polecana dla osób, które szukają dużej dawki pobudzenia. Nie polecamy rozpoczynania swojej przygody od tak mocnych produktów. Swoją przygodę warto rozpocząć, kupując klasyczny produkt z uśrednioną zawartością kofeiny. Następnie powoli dobierać sobie mocniejsze odmiany. Najlepsza yerba mate na pobudzenie, która najbardziej pobudza, bez wątpienia jest yerba mate Taragui Energia, gdzie wzór czerwonego opakowania daje już sugestię jej mocy. Dodatkowo możesz sprawdzić yerba mate guarana. Guarana sama w sobie ma właściwości pobudzające, co w połączeniu z yerba mate daje naprawdę fajne efekty.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Najlepsza yerba mate na pobudzenie

Ciężko określić najlepszy produkt na pobudzenie, ponieważ jest to też kwesta indywidualna i zależny od naszego doświadczenia. Dużym powodzeniem i popularnością wśród najmocniejszych yerba mate na rynku cieszy się yerba mate Taragui Energia, polecana dla doświadczonych użytkowników. Jest doceniana przez konsumentów za dobre właściwości pobudzające. Na rynku istnieje o wiele więcej tego typu produktów, które są skierowane dla szerszej grupy odbiorców. Sprawdź również mocna yerba z guaraną Green Mas Energia Guarana oraz yerba mate CBSe Energia z guarana.

Pobudzające właściwości yerba mate

To ile kofeiny znajdziemy w liściach yerba mate, zależy od kilku czynników. Jednym z nich, jaki i głównym, to okres zbiorów. Najmocniejsza yerba mate jest zbierana w pełni lata, w momencie kiedy dzień jest najdłuższy, a dni są najcieplejsze. Dzięki zbiorom w tym okresie producenci uzyskują produkt o największym stężeniu kofeiny (mateiny) w listkach. Rolę w jej mocy odgrywa również region, w którym jest uprawiana, rodzaj i jakość gleby. Duży wpływ ma również rodzaj uprawy, czy zbiory są prowadzone z dziko rosnących krzewów, czy uprawa jest sztucznie sadzona. Równie ważnym czynnikiem jest metoda przetwarzania yerba mate jej długość leżakowana oraz czas suszenia z użyciem ognia lub gorącego powietrza z dymem oraz bezdymu. Tak jak widzisz, na smak oraz jej moc ma wpływ ogromna ilość czynników. Dzięki temu możemy cieszyć się dużą dostępnością produktów, które pomimo jednego składnika różnią się bardzo mocno. Jednego jesteśmy pewni, że przy tak dużej dostępności produktów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text