Yerba mate Kraus Pure Leaf

Yerba mate Kraus Pure Leaf

Organiczna yerba mate bez zawartości patyczków. Certyfikowana.

39,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba Mate Kraus Pure Leaf to produkt od popularnej marki Kraus. Marka Kraus swoją dobrą opinię i renomę zawdzięcza produktom, które są produkowane zgodnie z zachowaniem ekologicznych standardów. Produkcja jest pod ścisłą kontrolą, co udowadniają aż 4 uzyskane certyfikaty. USDA Organic, fair for life (sprawiedliwy handel), Europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz Bio Siegiel (niemiecki certyfikat ekologicznego rolnictwa).

Organiczna yerba mate Kraus Pure Leaf

W opakowaniu znajdziemy listki bez zawartości patyczków. Dobierana z najwyższą starannością i kontrolą. Posiada łagodny smak, dzięki niestandardowemu procesowi suszenia bez użycia dymu, tylko gorącym powietrzem. Przez co nie doszukamy się typowego dymnego posmaku. Warto również nadmienić, że wykorzystany ostrokrzew paragwajski do tego produktu jest wolny od pestycydów i herbicydów. Ciekawy wybór dla osób, które nie przepadają za goryczką i dymnym posmakiem. Posiada dobre właściwości pobudzające. Świetnie sprawdzi się dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Można ją przygotować na ciepło jak i na zimno.

Smak i aromat yerba mate Kraus Pure Leaf

Smak łagodny, bez dymnej nuty i głębokiej goryczki. Posiada dobre właściwości pobudzające.

Skład

100% yerba mate bez patyczków ze znikomą ilością pyłu.

Przygotowanie yerba mate Kraus Pure Leaf

Tradycyjne przygotowani zakłada użycie specjalnego naczynia, jednak bez problemu możemy użyć standardowego kubek 250ml. Do przygotowanego naczynia wsypujemy susz od ½ do ¾ objętości naczynia. Przygotowany susz zalewamy ciepłą wodą nieprzekraczającą 80 stopni Celsjusza.

W przypadku przygotowania terere zalewamy zimną wodą. Polecamy dodać kostki lodu oraz dodatki ze świeżo krojonych owoców. Tak przygotowaną yerba mate, możemy spożyć po kilku chwilach od zalania i cieszyć się orzeźwiający i pobudzającym smakiem Kraus Pure Leaf.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
3/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki bez patyczków
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text