Yerba mate Kraus PIONERO Suave mild

Yerba mate Kraus PIONERO Suave mild

Organiczna yerba mate z zawartością patyczków. Wolna od dymu. 

36,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba mate Kraus PIONERO to produkt ekologiczny wysokiej jakości. Dla marki Kraus środowisko i jego zachowanie jest bardzo istotne w trackie produkcji yeba mate. Zdają sobie sprawę, że pracują z żywym ekologicznym system i cyklami. Chcąc zachować ekologiczne standardy producent Kraus musi naśladować te systemy, pomagać w ich utrzymaniu i współpracować z nimi. Nie próbując ich zdominować i chronić. Dzięki przestrzeganiu tych zasad możemy otrzymać ekologicznych produkt z zachowaniem najwyższej jakości. Co potwierdzają przyznane certyfikaty na całym świecie.

Organiczna yerba mate Kraus PIONERO

To delikatna elaborada zawierająca w swoim składzie patyczki. Posiada bezdymny łagodny smak, który zawdzięcza oryginalnemu procesowi suszenia bez użycia dymu. Dobre właściwości pobudzające oraz łagodny smak przypadnie do gustu osobom rozpoczynającym swoją przygodę z yerba mate. Dla których tradycyjna goryczka jest zbyt intensywna. Możemy przygotować ją na zimno lub ciepło.

Smak i aromat yerba mate Kraus PIONERO

Łagodny bezdymny smak bez intensywnej goryczki. Dobre walory orzeźwiające, mimo swojego łagodnego smaku.

Skład:

Średnio cięta yerba mate 100% z zawartością patyczków oraz pyłu.

Przygotowanie yerba mate Kraus PIONERO

Do przygotowania yerba mate Kraus PIONERO potrzebne będzie naczynie. Może być tradycyjne jak i zwykły kubek. Przygotowane naczynie zasypujemy suszem w ¼ do ¾ jego objętości. W zależności od swoich preferencji. Przygotowany susz zalewamy ciepłą lub zimną wodą. W przypadku ciepłej wodę należy zwrócić uwagę, aby nie przekraczała 80 stopni Celsjusza. Tak przygotowany napar, możemy popijać już po kilku chwilach od zalania.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
3/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text