Yerba mate Aguantadora Despalada

Yerba mate Aguantadora Despalada

1 Opinie

Suszona yerba mate bez użycia dymu. Mocna odmiana z mniejszą goryczką.

24,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba mate Aguantadora Despalada swój smak czerpie z dziesięcioletniej tradycyjnej uprawy yerba mate w celu ciągłej poprawy jakości. Zrównoważona mieszanka bez gałązek i praktycznie bez pyłu zapewnia mocny i orzeźwiający napój o przyjemnym smaku. Jest najlepszym towarzyszem dla tych, których praca wymaga dużych nakładów energii. Ze względu na swój nietypowy proces produkcji pozbawiony dymu oraz starzejącej się 18 miesięcy posiada delikatny tradycyjny argentyński smak z mniej wyczuwalną goryczą. Nadaje się do przyrządzania w formie ciepłego napoju jak i zimnego terere zalewanego zimną wodą wraz z kostkami lodu, idealna na upalne znużone dni. Polecamy z dodatkiem krojonej świeżej cytryny.

Mocna Yerba Mate Aguantadora Despalada

Jest to nasza propozycja dla osób aktywnych, które wymagają mocniejszego pobudzenia i ciekawych wrażeń. Zalicza się ją do yerba mate mocniej pobudzających ze względu na brak patyczków oraz znikomą ilość pyłu. Jej mocno zawdzięczamy również metodom produkcji, które różnią się na tle jej konkurencji. Liście ostrokrzewu paragwajskiego, z którego wytwarzana jest Aguantadora Despalada, zbierane są w środku lata, aby zachowały wyższą ilość kofeiny.

Skład:

100% yerba mate

Przygotowanie yerba mate Aguantadora Despalada:

Aguantadora Despalada możemy pić w przeróżnych naczyniach, jednak my polecamy te tradycyjne. Do naczynia wsypmy odpowiednią dla nas ilość suszu. Z reguły jest to połowa lub ¾ naczynia w zależności od naszych preferencji. Dla początkujących zalecamy mniejszą dawkę suszu, którą możemy powoli zwiększać, aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Zalewamy ją wodą nieprzekraczającą 80 stopni Celsjusza, lub zimną z kostkami lodu. W przypadku przygotowania terere. Odczekujemy kilka minut i gotowe. Susz można zalewać kilkukrotnie, aż do utraty smaku, około 4-6 razy. Życzmy smacznego!

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
5/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

1 Opinie

Mocna yerba mate
Typowy paragwajski smak i moc! Polecam.
w

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text