Yerba mate Playadito Con Palo + Pojemnik

Yerba mate Playadito Con Palo + Pojemnik

 Yerba mate wraz z yerberro, pojemnik na yerba mate.

68,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba Mate Playadito Con Palo 500g wraz z oryginalnym pojemnikiem marki Playadito. Marka Playadito jest doceniana w Argentynie i uznawana jako yerba mate z wyższej półki. Posiada ciekawy delikatny smak o niedużym pobudzeniu. Jest świetnym wyborem dla osób, które moc yerby przerasta i oczekują czegoś łagodniejszego. W opakowaniu znajdziemy średnio rozdrobnione listki z małą zawartością patyczków i znikomą ilością pyłu. Chętnie wybierana przez naszych klientów, jako produkt o dużej wydajności. Ze względu na średnio rozdrobnione listki, możemy zalewać ją wielokrotnie. Tracąc smak w małej ilości i wydobywając swoje nowe walory. Polecana dla początkujących konsumentów, jak i zaawansowanych, którzy od yerba mate oczekują czegoś więcej.

Yerberra Playadito - pojemnik na yerba mate

Yerba mate w tej wersji jest sprzedawana w pojemniku zwanym yerberra. Są to specjalnie szczelnie zamykane pojemniki, które ułatwiają długie przechowywanie oraz transportowanie yerba mate. Popularne i często widoczne w Ameryce Południowej. Yerberra Playadito posiada specjalny dozownik, który ułatwia nam nasypywanie yerba mate do naczynia. Pojemność yerberry to 500 g.

Skład:

Grubo cięte listki oraz mała ilość gałązek, 100% yerba mate.

Smak oraz aromat

Tradycyjny smak z nutą delikatnej goryczki. Delikatne pobudzenie przy każdym wielokrotnym zalaniu.

Przygotowanie Yerba Mate Playadito Con Palo:

Susza zalewamy wodą nieprzekraczającą 80 stopni Celsjusza. Odczekujemy kilka chwil i delektujemy się pysznym tradycyjnym smakiem o delikatnym pobudzeniu. Możemy przygotować ją również w wersji na zimno, zalewając zimną wodą z kostkami lodu. Ten rodzaj przygotowania nazywa się terere.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
2/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text