Yerba mate Pipore Sublime

Yerba mate Pipore Sublime

Yerba mate z grubymi liśćmi. Mocna i komfortowa podczas picia.

27,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba mate Pipore Sublime to nowy produkt od Pipore, w którym producent zastosował grubo cięte wysokiej jakości liście. Dobrze znana marka na całym świecie dba o swoich klientów. Stara się dotrzeć do każdej grupy odbiorczej. Dlatego wypuściła produkt dla osób, którym mocno rozdrobnione listki nie przypadły do gustu. Znajdziemy w niej grubo cięte listki oraz znikomą ilość pyłu wraz z patyczkami. Dzięki grubo ciętym liściom jej smak nie wypłukuje się tak szybko jak w produktach konkurencji. Zapewnia również dużo większy komfort podczas picia.

Yerba Mate Pipore Sublime wygodna w piciu

To produkt polecany dla wszystkich, którzy szukają ciekawego klasycznego smaku z dobrą dawką pobudzenia. Pomimo wielokrotnego zalania jej smak utrzymuje się mocno, a z każdym kolejnym zalaniem możemy dostrzec w niej nowe smakowe walory. Chętnie wybierana przez wszystkich klientów, zarówno początkujących jak zaawansowanych mateistów. Możemy przygotować ją na zimno jak i na gorąco. Swoją przygodę z yerba mate, śmiało możesz rozpocząć właśnie z tym produktem.

Składniki:

100% grubo ciętej yerba mate z małą ilością pyłu oraz patyczków.

Jak przygotować yerba mate Pipore Sublime:

Naczynie napełnij suszem w ¾ jego objętości. Możesz wsypać mniej suszu, proporcjonalnie do swojego doświadczenia. Początkujące osoby zachęcamy do stopniowego zwiększania dawki, rozpoczynając od ½ objętości naczynia. Tak przygotowany susz zalej ciepłą wodą i poczekaj, aż yerba mate ją całkowicie wchłonie. Następnie zalej wodą o maksymalnej temperaturze 80 stopni Celsjusza. Odczekaj kilka chwil i delektuj się ciekawym orzeźwiającym i mocno pobudzającym smakiem.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
4/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text