Yerba mate Ruvicha Nativa

Yerba mate Ruvicha Nativa

Tradycyjny paragwajski smak yerba mate. 

Waga
  • 250 g
  • 500 g
24,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Ruvicha to marka, która bardzo szybko zdobyła serca użytkowników yerba mate na całym świecie. Młoda firma ostawiła na tradycję i jest już dostępna w prawie każdym sklepie z yerba mate. Jednym z jej ciekawych produktów jest Ruvicha Nativa.

Tradycyjny smak Ruvicha Nativa

Ruvicha Nativa to klasyczne yerba mate bez dodatków. W paczce znajdziemy susz, który składa się z drobno ciętych listków, małą ilość gałązek i średnią ilość pyłu. Pochodzi z rejonów lasów atlantyckich Alto Parana. Ruvicha Nativa to produkt dla największych miłośników paragwajskich smaków. Tuż po otwarciu opakowania możemy wyczuć delikatny leśny zapach przeplatający dymną nutą. W smaku mocno wyczuwalna głęboka goryczka, lecz nie przesadzona. Propozycja idealna dla zawansowanych miłośników tradycyjnych produktów. Polecamy też nowym użytkownikom, którzy chcą poczuć prawdziwy rdzenny smak yerba mate. Susz wysokiej jakości. Możemy przygotować ją zarówno na ciepło jak i zimno w formie terere.

Skład:

100% yerba mate średnio ciętej z dodatkiem patyczków i średnią ilość pyłu.

Przygotowanie yerba mate Ruvicha Nativa:

Napełnij suszem swoje naczynie w ¾ lub ½ jego objętości. W zależności od doświadczenia. Dla początkujących polecamy mniejszą ilość suszu. W przypadku gdy yerba mate zawiera pył. Warto naczynie zakryć ręką, odwrócić i potrzasnąć. Tak, aby pył znalazł się na wierzchu. W tak przygotowane naczynie z suszem wkładamy bombillę. Zalewamy gorącą, lub zimną wodą. W przypadku gorącej wody pamiętaj, aby zalać wodą nieprzekraczającą 80 stopni Celsjusza. Po kilku chwilach możemy delektować się orzeźwiającym i mocnym smakiem Ruvicha Nativa.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Paragwaj
Siła pobudzenia
4/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text