Yerba mate Rosamonte Elaborada

Yerba mate Rosamonte Elaborada

Yerba Mate Rosamonte Elaborada to argentyńskie numer jeden.

Waga
  • 500 g
  • 1000 g
25,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba Mate Rosamonte Elaborada to argentyńskie numer jeden! Na rynku istnieje od XIX wieku, produkując niezmiennie i nieprzerwanie tą tradycyjną yerbe. W opakowaniu znajdziemy listki i patyczki. Jest leżakowana przez okres 12 miesięcy, a jej charakterystyczny smak i aromat zawdzięczamy leżakowaniu w towarzystwie drzewa różanego. Wysokiej jakości susz, selekcjonowany z największą starannością. Dzięki tym cechom otrzymujemy oryginalny klasyczny smak pełen intensywnego smaku oraz aromatów. Yerba Mate Rosamonte Elaborada posiada mocne właściwości pobudzające, co docenił już nie jeden fan tego napoju. Idealna dla osób początkujących chcących poznać prawdziwy smak yerba mate i jak i dla zaawansowanych konsumentów. Jej smak utrzymuje się dobrze nawet po kilku zalaniach. Możemy przygotować ją na ciepło lub zimno.

Yerba mate Rosamonte Elaborada

W Rosmanet nasiona są ręcznie pozyskiwane z najlepszych roślin, które mają najlepszy kolor, rozmiar i są bez uszkodzeń. Sadzone z wielką delikatnością i miłością w specjalnych szkółkach pod ścisłą kontrolą wilgotności oraz temperatury. Nie używają żadnych pestycydów ani sztucznych nawozów, ponieważ ich rodzima gleba dostarcza najlepszych składników odżywczych do rozwoju tych roślin.

Smak i aromat Rosamonte Elaborada

Klasyczna gorzka elaborada, ale nie przesadzona. Z dodatkiem aromatu drzewa różanego.

Skład:

100% yerba mate z patyczkami i małą ilością pyłu.

Przygotowanie yerba mate Rosamonte Elaborada:

Do najlepiej tradycyjnego naczynia wsyp susz w ½ lub ¾ jego objętości. Zalej gorącą wodą, ale nie przekraczającą 80 stopni Celsjusza. Odczekaj kilka chwil. Tak przygotowany napar, możesz spożywać przy pomocy bombilli.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Argentyna
Siła pobudzenia
4/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text