Yerba mate Fede Rico Organico

Yerba mate Fede Rico Organico

Organiczna yerba mate. Tradycyjny intensywny smak. Mocno pobudzająca.

32,99 zł
Brutto Dostawa w 24 h

Opis

Yerba Mate Fede Rico Organico to produkt prosto z paragwajskich plantacji. Organiczna yerba mate, produkowana zgodnie ze ekologicznymi standardami. Posiada kilka certyfikatów, które potwierdzają, że uprawa oraz cały proces produkcji jest prowadzony zgodnie z myślą o ochronie środowiska - USDA, OKO Garantie, Agro Bio Test. Kupując ten produkt, mamy pewność, że dostaje produkt uprawiany z organiczną ideą.

Yerba Mate Fede Rico Organico

W składzie przypomina Pajarito. W opakowaniu znajdziemy 100% yerba mate z patyczkami oraz niewielką ilością pyłu. W smaku jest bardzij intensywna od tradycyjnej paragwajskiej yerba mate. Wyczujemy w niej dymny aromat oraz kwaskowaty smak. Yerba Mate Fede Rico Organico to ograniczna yerba mate, polecana osobom, dla których ochrona środowiska jest ważnym elementem, który decyduje przy wyborze produktu. Jest również świetną propozycją dla osób lubiących klasyczne smaki bez dodatków. Mogą ją kupić zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z yerba mate jak i zaawansowani użytkownicy. Posiada dobre właściwości pobudzające oraz orzeźwia umysł. Świetna do przygotowania na gorąco jak i zimno.

Smak i aromat yerba mate Fede Rico Organico

W smaku jest podobna do klasycznej Pajarito, jednak trochę bardziej intensywna. Wyczujemy kwaskowaty smak z dymnym aromatem. 100% tradycji.

Skład

100% yerba mate z patyczkami i małą ilością pyłu.

Przygotowanie organiczna yerba mate Fede Rico Organico

Organiczną yerba mate przygotowujemy tak samo jak w przypadku pozostałych. Do naczynia wsypujemy susz od ¼ do ¾ pojemności naczynia. Ilość wyspanego suszu, zależy od naszego doświadczenia. Dla początkujących zalecamy mniejsze dawki. Tak przygotowany susz w naczyniu zalewamy wodą nieprzekraczającą 80 stopni Celsjusza. Po kilku chwilach od zalania yerba mate jest gotowa do spożycia.

Szczegóły produktu

Waga opakowania
500g
Kraj pochodzenia
Paragwaj
Siła pobudzenia
4/5
Skład
Ostrokrzew paragwajski (Yerba Mate) – listki z patyczkami
Przechowywać
Suche zacienione miejsce
20 Przedmioty

Opinie

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text